8. Online poradna Svítání

Jsme tu pro vás, když potřebujete.

Datum: 27. června 2024

Čas: 20h30
Kde: ZOOM

Téma 8. online poradny
"Specifika komunikace s klienty se zdravotním znevýhodněním"

Víte, jak můžete zlepšit svou komunikaci s klienty se zdravotním znevýhodněním a předejít potenciálním problémům ještě před jejich vznikem? Připojte se k naší bezplatné online poradně, kde se dozvíte vše potřebné od zkušených lektorek.

Tato online poradna je určena všem, kdo pracují s klienty se zdravotním znevýhodněním a chtějí zlepšit svou komunikaci a porozumění specifickým potřebám těchto osob.

Naše lektorky, které vedou připravovaný workshop Specifika komunikace s klienty se zdravotním znevýhodněním, se s vámi podělí o své znalosti a zkušenosti.

Dozvíte se

  • Proč je důležité věnovat pozornost specifickým potřebám klientů se zdravotním znevýhodněním.
  • Jaké výhody přináší správná komunikace a jak může zlepšit vaši práci s klienty.
  • Přehled témat, která budou detailně rozebrána na našem dvoudenním workshopu Specifika komunikace s klienty se zdravotním znevýhodněním.

Proč se připojit?

  • Důležité informace: Zjistíte, proč je klíčové porozumět specifickým potřebám klientů se zdravotním znevýhodněním a jak vám to může pomoci ve vaší profesi.
  • Přehled workshopu: Získáte představu o tom, co vás čeká na našem dvoudenním workshopu a jaké znalosti a dovednosti si z něj odnesete.
  • Možnost dotazů: Naše lektorky vám zodpoví vaše dotazy ohledně témat, která budou probírána na workshopu, a pomohou vám rozhodnout se, zda je workshop pro vás ten pravý.

Lektorky

Mgr. Veronika Piačková

Instruktorka Hiporehabilitace v pedagogiické a sociální praxi (HPSP)
Svůj osobní i profesní život jsem spojila s podporou osob se zdravotním znevýhodněním. Jako instruktorka HPSP jsem se věnovala dětem se zdravotním postižením v individuálních i skupinových aktivitách. Mnoho aktivit jsem také připravovala jako integrační programy v neformálním vzdělávání dětí a mládeže. Jako cvičitelka jezdectví jsem trénovala jezdce se zdravotním postižením a zároveň se účastnila i závodů a soustředění v paradrezuře a paravoltiži. Dlouhodobě spolupracuji s organizacemi, které poskytují služby rodinám dětí s vážným zdravotním omezením, včetně vytváření podmínek pro zvýšení kvality života pečujících osob. Jsem přesvědčená, že laskavá empatická a srozumitelná komunikace je klíčem k navázání důvěry a motivaci ke spolupráci.

Jana Krejčová

Terapeutka Hipoterapie v psychiatrii a psychologii (HTP)
Jsem terapeutka HTP s dlouholetou praxí v oboru psychoterapie, zaměřuji se na poskytování podpory klientům kteří čelí různým zdravotním výzvám a obtížím. Ve své práci zdůrazňuji hodnoty jako důvěra, respekt a porozumění. Snažím se prostřednictvím svých zkušeností a porozumění vytvářet bezpečné a podporující prostředí pro klienty, tak aby mohli pohodlně prozkoumávat své vlastní cesty k osobnímu růstu. Věřím, že citlivá, empatická komunikace je klíčem k nastolení důvěry s mými klienty.

LEKTORSKÝ TÝM SVÍTÁNÍ, z.s.

V online poradně se vždy setkáte minimálně s jednou lektorkou Svítání, z.s. Ale budeme zvát i hosty!

Ing. Věra Lantelme-Faisan, DiS.

Specializace na HTFE, výukové systémy, technologie, organizace akcí
Věra je fanynka nových technologií, které usnadní předávání informací, sdílení a zlehčí administrativní úkony. Jejím hlavním záměrem je propojení odborníků a provozovatelů hiporehabilitace na všech úrovních a sdílení kvalitní a bezpečné praxe.
Kontakt: 723 698 750, vera@hipoterapie-kurzy.com

Alena Fritscherová

Specializace na přípravu koní, metodické podpory
Alena ráda lektoruje workshopy zaměřené na přípravu koní pro hiporehabilitaci. Při metodických podporách pomáhá s menežmentem koní a prevencí provozní slepoty.
Kontakt: 733 377 206, alena@hipoterapie-kurzy.com

Mgr. Veronika Piačková

Specializace na HPSP a paradrezuru, metodické podpory, mediace
Veroniku naplňuje koordinace, administrace a řízení projektů. V rámci metodických podpor ráda předává zkušenosti v oblasti HPSP a plnění administrativních povinností provozovatelů hiporehabilitace.
Kontakt: 732 789 613, veronika@hipoterapie-kurzy.com

Jana Krejčová

Specializace na HTP, metodické podpory
Jana se ráda věnuje vzdělávání v oboru Hipoterapie v psychiatrii a psychologii. V metodické podpoře pak řízení lidských zdrojů a provozní náležitosti.
Kontakt: 724 839 232, jana@hipoterapie-kurzy.com

Ing. et Bc. Vladimíra Casková

Specializace na HTFE, paravoltiž, přípravu koní
Vanda se vedle provozu hiporehabilitace věnuje chovu koní pro hiporehabilitaci a ráda předává zkušenosti začínajícím provozovatelům a instruktorům.
Kontakt 604 244 852, vanda@hipoterapie-kurzy.com

Máte dotaz? Napište nám

2907
A comprehensive Online Course for individuals looking to begin or…
1209
Sdílení zkušeností pro průvodce setkávání lidí a koní.
0310
V kontextu aktivizačních a terapeutických metod
0510

Specifika komunikace s osobami se zdravotním znevýhodněním - workshop

5.10. 2024 - 6.10. 2024Ryzáček, z.s., Vyšehorky u Mohelnice
Efektivní a empatická komunikace je nezbytná pro úspěšné poskytování kvalitních služeb.
0710
This fully online Equine-Assisted Therapy Course offers a convenient and…