Reference na naše akce a tým

Děkuji moc za webinář, protože byl skvělý. Málem mi vypadly oči z ďůlku :-). Bude to pro mě velká pomoc jak ve spolku, tak v práci. Moc se těším na další webinář :-). S pozdravem
Klára Bačovskápředsedkyně spolku, Hipocentrum Bělá, z.s.
Chtěla bych poděkovat za organizaci fantastického webináře o Chat GPT a dalších různých aplikacích. Bylo to velmi informativní a dobře prezentované, že jsem se z toho mohla poučit, i když to nebylo v jazyce, kterému dávám přednost. Jako fyzioterapeutka specializující se na hipoterapii a předsedkyně několika organizací, jsem zjistila, že Chat GPT je v mé práci neocenitelným nástrojem. To nejen zjednodušilo mé každodenní úkoly, ale také výrazně ušetřilo můj drahocenný čas. Musím přiznat, že nyní často využívám Chat GPT ve své praxi, který se to stal nepostradatelným přínosem. Ještě jednou upřímné díky za sdílení vašich odborností a znalostí během webináře. Vaše odhodlání vzdělávat profesionály v oboru je opravdu chvályhodné. Těšíme se na další vašie webináře a jejich aktualizace.
Ewa Polańska-WachelPředsedkyně Polské hiporehabilitační asociace
Kurzy, kde získáte znalosti od profesionálů v hiporehabilitaci! Je skvělé, že existuje možnost e-learningu, takže můžete studovat, aniž byste si museli vzít dovolenou. Tyto kurzy mi poskytly nejen znalosti, ale také otevřely dveře pro komunikaci se specialisty z celého světa! Velmi doporučuji!
Lina ŠarkieneFyzioterapeutka specializující se na hipoterapii, předsedkyně Litevské hiporehabilitační organizace
Byla jsem nadšená z toho, že zdarma, prakticky a srozumitelně šíříte know-how z oblasti služeb, které sami nabízíte. Ráda se zúčastním i dalších podobných workshopů a budu je doporučovat dále.
MarkétaPředsedkyně hiporehabilitačního spolku
Včerejší webinář byl skvělý zážitek. Lektorka projevil vynikající odbornost a schopnost předat náročné téma srozumitelným způsobem. Webinář mi otevřel nové perspektivy a poskytl užitečné nástroje pro zlepšení mé práce. Děkuji a těším se na další webináře.
Janaspecialistka na HTP, 10 let v hiporehabilitaci
Webinář o ChatGPT byl praktický a užitečný. Lektorka vynikajícím způsobem vysvětlila logiku fungování a spolupráci s ChatGPT. Díky tomu jsem získala cenné znalosti a posunulo mě to dopředu ve využívání této technologie. Webinář vřele všem doporučuji!
Alena FritscherováLektorka

Add a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *