Reference na naše akce a tým

Chtěla bych vyjádřit své upřímné díky Svítání za možnost být součástí nedávného webináře na téma kontaktní terapie. Ráda jsem sdílela naše zkušenosti s cestami do zařízení, výcvikem koní, administrativou a řadou dalších "maličkostí". Celým procesem jsem byla nadšená. Moc děkuji Kamile Petrové, která doplnila řadu svých zkušeností a informace z pohledu ČHS. Celkově byla akce profesionální, technicky bezproblémová a interaktivní. Měla jsem radost ze spousty dotazů, které přišly na konci webináře. Děkuji za skvělou organizaci a technickou podporu. Těším se na budoucí spolupráci.
Veronika VolgemutováAsistenční jednorožec
Děkuji moc za webinář, protože byl skvělý. Málem mi vypadly oči z ďůlku :-). Bude to pro mě velká pomoc jak ve spolku, tak v práci. Moc se těším na další webinář :-). S pozdravem
Klára Bačovskápředsedkyně spolku, Hipocentrum Bělá, z.s.
Moc děkuji Svítání za zprostředkování velmi přínosného webináře. Byl srozumitelný, profesionálně připravený a použitelný i pro zatím stále laiky v IT, jako jsem já :-). Výhodou je pro mne i záznam webináře, který jsem obdržela a díky němuž se mohu k důležitým informacím kdykoli vrátit. Ráda využiji dalších možností vzdělávání zprostředkované Svítáním.
Soňa TrskováPředsedkyně Terapeutický kůň
Chtěla bych poděkovat za organizaci fantastického webináře o Chat GPT a dalších různých aplikacích. Bylo to velmi informativní a dobře prezentované, že jsem se z toho mohla poučit, i když to nebylo v jazyce, kterému dávám přednost. Jako fyzioterapeutka specializující se na hipoterapii a předsedkyně několika organizací, jsem zjistila, že Chat GPT je v mé práci neocenitelným nástrojem. To nejen zjednodušilo mé každodenní úkoly, ale také výrazně ušetřilo můj drahocenný čas. Musím přiznat, že nyní často využívám Chat GPT ve své praxi, který se to stal nepostradatelným přínosem. Ještě jednou upřímné díky za sdílení vašich odborností a znalostí během webináře. Vaše odhodlání vzdělávat profesionály v oboru je opravdu chvályhodné. Těšíme se na další vašie webináře a jejich aktualizace.
Ewa Polańska-WachelPředsedkyně Polské hiporehabilitační asociace
Kurzy, kde získáte znalosti od profesionálů v hiporehabilitaci! Je skvělé, že existuje možnost e-learningu, takže můžete studovat, aniž byste si museli vzít dovolenou. Tyto kurzy mi poskytly nejen znalosti, ale také otevřely dveře pro komunikaci se specialisty z celého světa! Velmi doporučuji!
Lina ŠarkieneFyzioterapeutka specializující se na hipoterapii, předsedkyně Litevské hiporehabilitační organizace
Byla jsem nadšená z toho, že zdarma, prakticky a srozumitelně šíříte know-how z oblasti služeb, které sami nabízíte. Ráda se zúčastním i dalších podobných workshopů a budu je doporučovat dále.
MarkétaPředsedkyně hiporehabilitačního spolku
Včerejší webinář byl skvělý zážitek. Lektorka projevil vynikající odbornost a schopnost předat náročné téma srozumitelným způsobem. Webinář mi otevřel nové perspektivy a poskytl užitečné nástroje pro zlepšení mé práce. Děkuji a těším se na další webináře.
Janaspecialistka na HTP, 10 let v hiporehabilitaci
Webinář o ChatGPT byl praktický a užitečný. Lektorka vynikajícím způsobem vysvětlila logiku fungování a spolupráci s ChatGPT. Díky tomu jsem získala cenné znalosti a posunulo mě to dopředu ve využívání této technologie. Webinář vřele všem doporučuji!
Alena FritscherováLektorka
Musím absolutně vyzdvihnout paní Mgr. Veroniku Piačkovou. Měsíc jsem stála bez hnutí a nevěděla,zda mám být spolek nebo ústav. Nějak jsem nechápala úplně podmínky toho a toho do hloubky a hlavně do budoucnosti. Nechtěla jsem udělat zásadní chybu hned v počátku. Až Verča mě osvětlila všechny mé dotazy a vnesla klid a radost jít dál. Navíc se mnou probrala mé představy, přičemž speciálně jednu mě velmi pochvalila a řekla, ať se na ní specializuji a že je to skvělý nápad. Děkuji mockrát 😊 a určitě Vaše služby zase využiji.
Marcela MansfeldováSvitákovský Mlýn
Děkuji za hodnotně strávený čas. Zuzku znám, velmi si jí vážím a díky ní se i Bonanza hodně posunula. Vždy žasnu nad tím, jak moc se potkává svět koní a lidí a jak principy práce s koněm jsou téměř stejné s principy práce s klienty v sociálních službách. I při dnešním tématu motivace mi srdce plesalo. Moc děkuji Zuzce za její čas a energii, kterou nejen mně prostřednictvím webináře věnovala.
Mgr. et Bc. Lenka Buchtová, MSc.Jednatelka a ředitelka Bonanza Vendolí, z. ú.
Chtěla bych vám i panu MVDr. Hlubkovi moc a moc poděkovat za skvělý webinář. Dozvěděla jsem se spoustu důležitých informací a ježíškovi jsem napsala o fonendoskop 🙂
Michaela H.
S podporou Svítání jsem zrealizovala svůj první webinář! S technikou si moc nerozumím a času nemám nazbyt, ale Svítání vše zařídílo a mohla jsem se tak soustředit na obsah webináře. Vše proběhlo z mého pohledu bezproblémově a blbuvzdorně 🙂 A plánuji připravit pokračování.
Zuzka ProkopováPartnership

Add a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *